אודות ביט ביט (Bit Bit) שחזור מידע

adronment

ביט ביט הינה מעבדה מתקדמת לשחזור מידע שהוקמה על ידי רובן ויין בירושלים. עומד לרשותינו ידע ונסיון של יותר מ-25 שנות עבודה, בחברות בחזית הטכנולוגיה בתחומי התוכנה והחומרה. נסיון זה הוא המאפשר לנו להעניק ללקוחותינו, שירות מתקדם באיכויות בלתי מתפשרות. ב ביט ביט, אנו מתמחים במגוון שירותים המיועדים ללקוחות פרטיים ועסקיים. החל משחזור מידע , דרך חוות דעת מקצועיות בנושאי של ראיות דיגיטליות  כולל יכולת חקירת חשדות לעבירות מחשב דרך ייעוץ  מכירת חומרה למשרדים ובתים והענקת תמיכה טכנית. 

משימתנו היא, לסייע ללקוחות בכל הנוגע למידע ושחוזרו. בין אם מדובר במידע אישי או המקצועי שאבד או נפגע. בין אם בשל מחיקה שאירעה בשוגג או מכוונת הין אם אבדתם גישה לקבצים שלכם כתוצאה מכשל טכני של כונן קשיח, SSD התקן USB או כרטיסי זכרון.  אנחנו הכתובת לכל אלה. כל מי שאיבד מסמכים, תמונות, מצגות  וסרטונים. סטודנטים שאבדו עבודות  אקדמיות וכודמה, אנחנו כאן בכדי לעזור. העבודה מתבצעת באמצעות הכלים המקדמים ביותר שישנם בתחום שחזור המידע

 ב ביט ביט מעבר למומיחיות בתחומיי טכנולוגיה שונים  קיים ידע מדיסיפלנות שונות המאפשרים לנו ראיה מערכתית ולא רק טכנולוגית. לכן בין לקוחותינו נמנים עורכי דין להם אנו מסייעים להם באמצעות חוות דעת מקצועיות ןהןפעתננו כעדים מומחים בתחומי הדאטה והדיגיטל. חוות הדעת שאנו כותבים מאפשרות לנו  בבחינה, ניתוח וארגון של ראיות דיגיטליות , ומסייעים בהצגת משמעותן זאת  כנדרש ע"י הנהלת בתי המשפט. הכל נעשה לפי פרוטוקולים קפדניים, שתכליתם מניעת זהומן של הראיות דיגיטליות והעלאת מהימנותן. לפי הצורך יש לנו כלים לבחינה והערכה של ראיות טכנולוגיות של גורמים מדיסיפלנות שונות. למעשה אנו מספקים ייעוץ, כיצד להתמודד עם חקירת עדים מומחים מדיספלינות שונות, הנעזרים בטכנולוגיות טכנולוגיות וממוחשבות.  אנו אוחזים הידע בתחום פתוח תוכנה, מה שמאפשר לנו לבצע בדיקות הקשורות לחקירת חשדות בדבר בצוע עבירות מחשב במערכות מידע. 

תחומים נוספים שאנו עוסקים בהם מעבר לשחזור מידע / הצלת קבצים וכתיבת חוות דעת הנוגעות למידע דיגטלי לצרכים משפטיים הוא טיפול בתקלות מחשב והחזרתן לפעילות תקינה.כמו כן אנו מציעים פתרונות טכנולוגיים למניעת איבוד מידע וקבצים. הצוות ב ביט ביט מצוי האופן מתמיד עם אצבע על הדופק ומתעדכן באופן קבוע במיטב פתרונות  של התחומים הללו ואנו נעזרים באמצעות הטכנולוגיות המתקדמות ביותר שקיימות. זה מה שמאפשר לנו להציל את הדאטה של לקוחותינו ברמות הצלחה גבוהות.  מדובר בפתרונות משולבים של חומרה ותוכנה, ציוד מותאם למטרה, שימוש בתוכנות  המתקדמות ביותר ושצריך, גם כלים מפתוח עצמי. כל אלה מאפשרים לנו להעניק   שירות מקצועי ברמה הגבוהה ביותר וללא פשרות.