פתרונות למשתמשי קצה ביתיים

adronment

פתרונות מחשוב ביתי

בעידן שבו אוריינות ממוחשבת (מומנויות מחשב) נלמדים כבר בשנים הראשונות של בבית הספר היסודי, כשאנו חיים בתקפה שבה המקלדת היא חלק אינטגרלי של חיינו של מגיל אפס אנו בביט ביט אנו מודעים לצורך להתנהל בצורה נבונה. הדבר כולל את הצורך לבקרה על השמושים (למניעת פגיעות במרחב) האינטרנטי. אנו ב ביט ביט נונתנים את דעתנו לבריאות בני הבית הצעירים, לצורך לתת מענה אינטגרטיבי לשימוש הגדוש באמצעים טכנולוגיים ממוחשבים.

אנו אף ערים לכך שלכל אחד מבני הבית יש צרכים אישיים לפי גילו ותפקידו במערכת האורגנית המשפחתית. לכל ילד החל מגיל מסויים המציוד שלו, מחשבים , טלפונים שלו ובאמצעות אלה בני הבית מייצרים  קבצים משלהם. עבודות הבית, קבצי מדיה שלו (סרטים, מוזיקה ותמונות). כך גם אתם ההורים, לכל אחד מכם ערימת קבצי העבודה, לימודים וקריירה, ניהול משק הבית. מצב שמצריך יצירת מרחבי מידע דיגיטלי פרטי ונפרד, לתחומי עניינו ויש כמובן את הביחד, עם אלבומי התמונות, המוזיקה והסרטונים מאירעים משפחתיים. 

ב ביט ביט אנו מודעים לצורך לשמור על הפרדה בין מרחביי הפעילות הפרטיים של כל אחד מבני המשפחה אנו גם יודעים להתאים לכם ציוד מותאם לצרכים ולהתאים מחשבים "לפי מידה"העונים לצרכים שלכל אחד. , מכל מקום בבית ומכל נקודה בעולם. תוך יצירת הפרדה למרחביי פעילות דיגיטלית להורים לעומת ילדיהם. מחשביי הבית כסבר לא חייבים להיות אישיים, כאשר הכל המידע יכול להשמר ולהיות נגיש ברשת הביתית מכל התקן  (כגון טאבלט, לפטופ או מזרים מדיה),המחוברים אליה. אנו בביט-ביט נשמח למחשב לכם את הבית בצורה חכמה, לארגן אזורי עבודה ופנאי מוסבחנים המאפשרים גם פרטיות וגם אינטימיות ושיתוף בין בני הבית . לשמור על הזכרונות  וכל הדברים שעושים אתכם למשפחהאף