כיצד מתנהל התהליך?

adronment

אנו מודעים לכך שרגע ההכרה בצורך שהכונן הקשיח נפגע מאד ונדרש לו תהליך של שחזור מידע עשוי מסוג הרגעים הקשים מבחינת מתח נפשי. ההיתכנות שכל התמונות, הזיכרונות והעבודה שלנו תאבד לנצח, היא מאורע מפחיד למדיי. באופן טבעי ומיידי מתפתח  הרצון לדעת האם בכלל ניתן וכמה עולה לשחזר את הנתונים.באותם רגעים אנו נזכרים בכל אותם הפעמים שבהן נאמר כי מוטב יהיה ליצור גיבוי של המסמכים והקבצים שלנו באופן רציף. בין אם בענן או בכונן קשיח אחר. לכך מתלווה שאלת חוסר הוודאות, האם ניתן יהיה לשחזר את הנתונים או שמא לא. לכך מצטרף חשש מפני העלות הצפויה של תהליך שחזור הנתונים. האם יהיה צורך לשלם בעבור התהליך ללא קשר למידת הצלחת אותו תהליך שחזור?

מדיניות לא שחזרנו – לא שלמת.

המדיניות ב ביט ביט היא שלא משלמים את מחיר השחזור אם אין לנו חומרים ששוחזרו. חשוב להבהיר שלא קיימת תשובת פלא מרגיעה הנוגעת לשאלת המחיר שניתן לתת אותה על המקום. זאת מאחר והמחיר נקבע על פי התקלה שסבל המכשיר, סוג המכשיר ומידת הדחיפות שבה נדרשים הנתונים.

כיצד מתנהל תהליך שחזור מידע מהכונן הקשיח? 

 • הגעת התקני האחסון למעבדה – את ההתקנים מהם יש לשחזר את המידע שלכם נוכל לקבל בדרכים שונות: הגעה מתואמת מראש למעבדתנו,
  משלוח, או איסוף שלנו (ברחביי ירושלים בלבד).

 • קליטה ותיוג במעבדה – עם קליטת ההתקן במעבדה ההתקן יעבור בחינה חיצונית ומיד אנו נתייג אותם עם פרטיי הזיהוי שלכם וההתקשרות עמכם, מה שמאפשר לנו לדעת בכל רגע נתון נוכל לזהותם ולעדכן אתכם בקלות לגבי סטטוס התקדמות התהליך.

 • אבחון לאחר תהליך התיוג הכונן הקשיח ייכנס, לתהליך שבמהלך של שני ימי עבודה נוכל לסיים את תהליך האבחון  בעת ביצועו אנו אומדים את מידת הנזק ואופיו ובהתאם לכך אנו מסוגלים לבנות הצעת מחיר|
  .
 • תקשורת ועדכון איש הקשר מטעם הלקוח עם סיום האומדן אנו נצור קשר עמכם על-מנת לתת תמונת סטטוס, נפרט את הפעולות שיידרשו לשחזור המידע ואת העלויות של התהליך.

 • שליחת הצעת מחיר קבלת אישור מן הלקוח ותחילת עבודה –בהמשך למתן הסטטוס תשלח אליכם מ ביט ביט הצעת מחיר אשר אישורה הופכת להזמנת עבודה מחייבת. ההצעה תכלול את העלויות הסופיות.
 • קבלת אישור מן הלקוח ותחילת עבודה הלקוח מתבקש לאשר את לשון הצעת המחיר. בהצעה נפרט עלויות, זהות הקבצים. הצעת המחיר הופכת להזמנת עבודה מחייבת מצד הלקוח. במידה והתהליך מסתיים בשחזור מוצלח של החומר המבוקש או לחילופין הלקוח מבקש לקבל מידע אחר (אם המידע הראשוני שנדרש, אינו בר הצלה) על ההזמנה תחול חובת התשלום המוסכמת שבהצעת המחיר.

 • העברת רשימת חומרים ששוחזרו – עם סיום התהליך אנו שולחים ללקוחותינו קובץ אשר נפתח בכל דפדפן אינטרנט ושמדגים בצורה גרפית את מבנה התיקיות ותכולת הקבצים ששוחזרו.
 • סיום התהליך עם אישור רשימת הקבצים המידע המשוחזר יועבר לכונן (שעלותו אינה כלולה בהצעת המחיר) או שיסופק ע"י הלקוח. מסירת החומרים מותנית בהבטחת פירעון התשלום שהוסכם בעת אישור הצעת המחיר.