חוות דעת מומחה וראיות דיגיטליות

adronment

בביט-ביט אנו מתמחים בבחינת ראיות דיגיטליות מכל הסוגים. הקלטות, תיעוד חזותי, מסמכים מסוגים שונים, פירוט שיחות. הצוות שלנו התמחה בכתיבת דוחות מקצועיים לבתי משפט בנושאיי ראיות דיגיטליות, בזכות ניסיוננו העשיר אנו מסוגלים לספק חוות דעת מומחה, שכוללת הערכת אוטנטיות ורלוונטיות של מסמכים וקבצים דיגיטליים המשמשים במסגרת סכסוכים משפטיים. הצוות בביט ביט ערוך לסייע לעורכי-דין לקראת דיונים בבתי המשפט או במשא ומתן מול עמיתיו. 

אנו עומדים מאחורי דוחות וחוות דעת המקצועיות שחתומות על-ידנו. מבחינת ביט ביט המסמכים שאנו מוציאים ללקוחותינו, שקולים לעדות מומחה בבית משפט שכן אנו מתחייבים לעמוד מולו, במידה ויידרש.

אנו פועלים לפי הפרוטוקולים הפורנזיים המחמירים ביותר, של חקירות מחשב, כל פעילותינו מבוצעת תוך הימנעות מזיהום ראיות ותוך שמירה על תוקף מהימנותן.  בחינת קבצים נעשית בהקפדה מקצועית, שמאפשרת בחינתן מחדש ע"י כל בעל עניין מבלי להשאיר מקום לספק שמא יש מקום לפסילה או הטלת מום בטיב הראיות המוצגות.שנבחנו במעבדתנו. בנוסף לכך לצוות בביט-ביט מומחים מנוסים במערכות מידע, המסוגלים לחקור גם בסיסיי נתונים – Databases,  לבחינת פעולות שבוצעו במערכות ליבה של ארגונים במקרה של חשד למעשים פסולים ועבירות מחשב.